چرا نمای آلومینیوم کامپوزیت خوب هست؟

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ سرگرمی

یکی از انواع نمای ساختمان، نمای کامپوزیت هست. کامپوزیت ها در سال های اخیز توانسته اند در نمای ساختمان تاثیرات زیادی داشته به همراهشند و تنوع و کیفیت را به نما اضافه کنند. به نظر می رسد که هستفاده از ورق های آلومینیوم کامپوزیت در ساخت نمای ساختمان توانسته تحول بزرگی در این صنعت ایجاد کند.

اما سوال بسیاری از مسکن سازان این هست که چرا به همراهید نماهای سنتی و پرطرفداری مثل نمای سنگی و نمای آجری را رها کنند و به سمت هستفاده از نمای آلومینیوم کامپوزیت بیایند. سوالی به جا که می تواند به روند تصمیم گیری برای نمای ساختمان کمک کند.

نمای آلومینیوم کامپوزیت

در ادامه به ۴ فاکتور که به همراهعث شده مسکن سازان به هستفاده از این نوع نما ترغیب شوند اشاره می کنیم

تنوع زیاد

یکی از دلایلی که هستفاده از کامپوزیت در نمای ساختمان را توجیه پذیر می کند، تنوع آن هست. تنوع به همراهلای رنگ و نقش و طرح در ورق های آلومینیوم کامپوزیت به همراهعث شده تا این نما به عنوان یکی از برترین نماها از نظر تنوع شناخته شود. نمای آلومینیوم کامپوزیت تنوع بسیار به همراهلایی دارد؛ البته ناگفته نماند که تنوع را در برندهای مطرحی مثل پرمیوم به همراهند می توان یافت که بسیاری از طراحان نما نیز به خرید این برند تاکید دارند.

قیمت مناسب

یه نظر می رسد یکی از دلایل مهمی که به همراهعث می شود تا مسکن سازان را به هستفاده از نمای آلومینوم کامپوزیت ترغیب کند، قیمت مناسب این محصولات هست. به ویژه به همراه ورود برند پرمیوم به همراهند که برند ایرانی هست و خارج کردن برندهای خارجی که قابلیت رقابت به همراه آن را نداشتند، قیمت این نوع نمای ساختمان بسیار بصرفه هست.

خرید انواع محصولات آلومینیوم کامپوزیت پرمیوم به همراهند

نصب آسان و تعمیرات آسان تر

نسبت به نماهای مختلف، تعمیرات نمای آلومینوم کامپوزیت بسیار ساده تر هست. به همین علت هست که به نظر می رسد هستفاده از این نوع نمای ساختمان ماندگاری بیشتری دارد و اگر قسمتی از نما نیز آسیب دید خیلی ساده می توان آن را تعمیر کرد

ایمنی به همراهلا

ایمنی نمای آلومینیوم کامپوزیت در صورتی که نصاب نما حرفه ای به همراهشد و از ورق های به همراه کیفیت هستفاده شود، بسیار به همراهلاتر از انواع دیگر نمای ساختمان هست. لازم به ذکر هست که برخی از ورق های کامپوزیت پرمیوم به همراهند ضد حریق هستند و همین موضوع می تواند رد زمان آتش سوزی از بروز فاجعه جلوگیری کند.

 

موارد بیان شده تنها ۴ مزیت نمای آلومینیوم کامپوزیت هستند. این نوع از نما مزایای فراوان دیگری نیز دارد که به همراهید به صورت مجزا در مقاله ای دیگر به آن اشاره کنیم.

 

اکمپین

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم