تیم ملی ۱۰‌نفره ترمز کره جنوبی را کشید

۹ شهریور ۱۳۹۶ سرگرمی

تیم فوتبه همراهل ایران به همراه وجود حدود ۴۰ دقیقه به همراهزی به همراه یار کمتر مقابل کره جنوبی موفق شد مقابل این تیم به تساوی دست پیدا کند.

کمپین-

در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی روسیه، دو تیم ایران و کره جنوبی در شهر سئول از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف هم رفتند. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که تیم ملی فوتبه همراهل ایران صعودش به جام‌جهانی قطعی شده اما نتیجه این به همراهزی روی سایر تیم‌های گروه نخست رقابت‌های مقدمات جام‌جهانی منطقه آسیا، موثر هست.

در نیمه نخست این دیدار، ایران به همراهزی را بهتر آغاز کرد اما رفته رفته کره‌جنوبی به همراهزی را در دست گرفت و یکی، دو فرصت خوب را هم به دست آورد اما در اواخر نیمه اول به همراهز هم ایران بر به همراهزی مسلط شد و توانست به همراه حفظ توپ، به همراهزی را آرام کند و در نهایت این نیمه به همراه تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم این دیدار به همراهزی متعادلی از دو تیم ارائه شد و حملات پراکنده تیم کره جنوبی نتوانست خطر جدی‌ای روی دروازه ایران ایجاد کند. حتی اخراج سعید عزت‌اللهی هم به شیوه به همراهزی تیم ملی ایران خللی وارد نکرد تا در نهایت رکورد گل نخوردن تیم ملی فوتبه همراهل ایران در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی روسیه حفظ شود و حسرت پیروزی بر ایران هم توسط کره‌ای ها پا برجا بماند.

تیم ایران به همراه ترکیب علیرضا بیرانوند، احسان حاج‌صفی، میلاد محمدی، سعید عزت‌اللهی، مرتضی پورعلی گنجی، وحید امیری (روزبه چشمی ۷۶)، محد انصاری، رضا قوچان‌نژاد (علی کریمی ۵۵)، علیرضا جهانبخش، اشکان دژاگه (مهدی طارمی ۶۳) و رامین رضاییان در این به همراهزی به میدان رفت.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم