احتمال خروج آمریکا از برجام زیاد هست

۲۲ دی ۱۳۹۶ سرگرمی

در مجموع به همراه بررسی دو احتمال پیش رو، یا ترامپ به واسطه خشم از ناکامی اخیرش در شورای امنیت علیه ایران به فکر انتقام خواهد بود و یا این که از این شکست های گذشته درس گرفته و سعی در عدم خروج از توافق هسته ای را داشته به همراهشد. هر چند که برای هر دو تحلیل و احتمال دلایل، آثار و شواهد لازم هم وجود دارد، اما به نظر می آید که تحلیل و سناریوی اول ناظر بر تصمیم ترامپ مبنی بر خروج آمریکا از برجام قوی تر از سناریوی دوم یعنی تعهد آمریکا به توافق هسته ای به همراهشد.

اگر اعضا در صورت خروج آمریکا از برجام بخواهند خلاء امریکا را پر کنند، تدابیر لازمه را برای جایگزینی سایر ارزها وبه جای دلار را خواهند داشت، لذا مبه همراهدلات به همراهنکی و پولی ایران در مناسبه همراهت تجاری جهانی راه های و مسیرهای متفاوتی را به همراه اقتاضائات جدید طی خواهد کرد.

در صورت خروج آمریکا از برجام و عدم تمدید لغو تحریم ها به همراهید گفت که تمامی تحریم های صرفا دو طرفه ایالات متحده آمریکا دوبه همراهره علیه ایران اعمال خواهد شد. در این صورت توپ در زمین سایر طرف های توافق هسته ای خواهد افتاد.

در صورتی که اروپا نتواند توان لازمه را در حمایت از این شرکت ها در مقابل فشار آمریکا داشته به همراهشد، یقینا کشورهای اروپایی ۱+۵ هم عواقب همکاری به همراه ایران را نخواهند پذیرفت. در این صورت تمامی قراردادهای تجاری ایران به همراه شرکت های اروپایی نیز لغو خواهد شد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم